0   /   100
Me, Myself & I

Dla wszystkich jestem po prostu Szopa.

Muzyk to mój zawód od dobrych 25 lat, a moje pierwsze zdjęcie wykonałem na scenie w 2012 roku. Aparat był dla mnie narzędziem pracy, takim jak instrument. Chciałem pokazać jak wygląda życie na i poza sceną. Na początku były to zdjęcia koncertowe, które robiłem w wybranym momencie nogą i własnoręcznie wykonanym pilotem. Potem zacząłem nagrywać "Środy w Szopie" - jedne z pierwszych w Polsce Drum Coverów. 

Zawsze wątpiłem, że mogę robić jedno i drugie jednocześnie, ale życie nauczyło mnie, że wszystko jest możliwe. Dziś tworzę materiały dla firm, nagrywam reportaże ślubne, realizuje projekty indywidualne, nadal grając i ciesząc się tym, że mogę spełniać się w dwóch dziedzinach. 

1300
Zagranych Koncertów
567
Zrealizowanych Projektów
Nie jesteśmy w stanie wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za taką niespodziankę – to naprawdę przepiękny prezent dla nas, nie tylko na tę chwilę, ale także na całe życie. Teraz jesteśmy świadomi, że wszystko wydarzyło się chwilę temu, w minionym miesiącu, ale czujemy, jak wspaniale będzie obejrzeć ten film za 5, 10, a jeśli będziemy mieli taką szansę, to nawet całkiem siwi za 50 lat. To będzie dla nas przez cały czas najpiękniejsza niespodzianka, jaką nam podarowaliście, z głębi serca – tak jak my z całego serca Wam za nią dziękujemy!
Kasia & Mikę
Oglądałam z uśmiechem, słońce i spokój dotarły do mnie przez wyświetlacz telefonu. Niesamowite! Świetnie bębnisz, ale obiektyw słucha Cię tak samo dobrze jak werbel i stopa!
Ania

Partners